| M4A1Carbine a întrebat:

Spuneti-mi niste filme horror foarte infricosatoare din cauza carora nu ati putut dormi sau ati avut "incidente" neplacute.

Fara filmele arhicunoscute gen Conjuring, Insidious, Exorcist sau altele pentru ca le-am vazut.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The amityville horror
The others

| Arthiom a răspuns:

Inca nu am intalnit film horror de la care sa nu pot dormi. Am intalnit totusi filme care mi-au placut, mi s-au parut geniale sau bine facute.
Dyatlov incident
The amityville
Si mai era unul dar nu imi aduc aminte deloc numele. Semana putin cu beowulf.

| Vladsnllgddvff a răspuns:

Chuki