| TheWalker11 a întrebat:

Spuneti-mi serialul vostru preferat! Si de ce?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Vikings...este singurul serial la care nu m-am plictisit si la care m-am uitat in totalitate.

23 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Mask https://www.youtube.com/watch?v=CnVrl94oZPQ
https://www.youtube.com/watch?v=VXiT6BkjKh0
God's Gift 14 Days[este vorba despre o mama careia i se rapeste copilul si primeste de la Dumnezeu 14 zile inapoi de la rapirea copilului ei ...In astea 14 zile ea incearca cu orice pret sa-si salveze fetita si sa-i schimbe destinul].e foarte frumos
https://www.youtube.com/watch?v=HbHAwmY2IdQ
https://www.youtube.com/watch?v=lhJQtrRNYJY
Liar game este foarte interesant-https://www.youtube.com/watch?v=6PiAfNmAdgw
https://www.youtube.com/watch?v=uBaPPZpMfnM

povestile sunt interesante

| 愛日本 a răspuns:

Game of thrones.Pentru ca e foarte complex si nu te astepti niciodata la ceea ce se va intampla.

| RAY a răspuns:

Grimm, supranatural, maritati cu copii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am mai multe, dar Friends e cel care reuseste mereu sa ma binedispuna si sa ma relaxeze... mereu

| OnuOnulică a răspuns:

Supernatural e serialul meu preferat pentru că are de toate și chiar meritã!

| Doub a răspuns:

Reign.
A fost foarte tare.

| J0B0MAT a răspuns:

Game of Thrones.Pentru ca are de toate:comedie, drama, sf, actiune, aventura.Si mereu te surprinde, iar actorii sunt bestiali, mai ales peter dinklage si lena headey

| KnowEverything a răspuns (pentru J0B0MAT):

Prefer Nikolaj Coster si Peter Dinklage. Adica, modul in care e interpretat Jaime mi se pare genial. A reusit sa il faca sa para un personaj pozitiv (cel putin asa il consider eu) fata de ce era in sezonul 1. Si Sean Bean mi-a placut, pacat ca a fost doar in primul sezon.

In orice caz, Game of Thrones e preferat big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru KnowEverything):

Si kit. Emilia clarke mi se pare ca forteaza.Nu prea a stiut sa ii dea lui daenerys o personalitate.

| KnowEverything a răspuns (pentru J0B0MAT):

Sincer, ea e ultimul personaj pentru care am urmarit serialul. La inceput m-am uitat pentru Ned. Dupa ce a murit, am zis ca ma uit la sezonul 2 sa vad daca se intampla aceva interesant cu Tyrion, daca nu o las balta. Ei bine, s-a intamplat si pe parcurs am inceput sa il admir pe Jaime. big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru KnowEverything):

Jaime mi-a placut mereu.Sa vedem ce face si Arya. Tyrion e oricum cel mai tare personaj ever. Iar pe cersei o admir pentru ca intotdeauna incearca sa ii invinga pe toti si ascunde foarte bine sentimentele; intr-o lume a barbatilor ea reuseste sa ii joace pe degete.

| suffarstar a răspuns:

Game of Trones, pentru ca mor toate personajele care incep sa iti placa. laughing
E un serial bun, chiar daca e foarte popular e bine realizat, personajele evolueaza si te surprind, nu exista bine-rau, fiecare are propria sa filosofie, toti au propriile lor obsesii si slabiciuni iar moartea este singura certitudine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Femme Nikita (1997-2001)

| TheWalker11 explică (pentru anonim_4396):

Esti fata?

| RoyDupuis a răspuns (pentru TheWalker11):

De ce mai intrebi? nu reiese asta din text? happy

| TheWalker11 explică (pentru RoyDupuis):

In tot acest timp am trait in minciuna! laughing

| iSwag a răspuns:

My Little Pony. Pentru ca intotdeauna am fost fascinat de puterea prieteniei. rolling on the floor)

| Krixxus a răspuns:

Supernatural, am vazut 10 sezoane si as mai vedea inca 20

| Kandia15 a răspuns:

Am 3 preferate:
1. Nowhere Boys - pentru ca m-am indragostit de actori si de serial. Pentru ca e o idee originala. E genial
2. Pretty Little Liars- pentru ca se tot complica laughing
3. Ghost Whisperer- pentru ca e emotionant la final,. pentru ca m-am atasat de personaje ( si la cele 2 seriale de mai sus, de asemenea)

| ELO a răspuns:

The vampire diaries, il are pe Ian Somerhalder laughing

| Andrei_Mihai_1994_z29H a răspuns:

True blood

| AleAlexandra09 a răspuns:

Buna,sincer eu am vazut o gramada de seriale, dar preferatul meu este Sons of anarchy. E 100% cel mai bun serial.E foarte complexa actiunea si mereu te tine in suspans maxim.Ideea e foarte originala si foarte bine dezvoltata. E pe departe cel mai bun serial, desi trebuie sa fi atent la fiecare detaliu si daca clipesti posibil sa ratezi ceva. Daca nu l-ai vazut clar trebuie pentru ca merita.

| mmmtgr a răspuns:

Arrow,teen wolf, le-am privit si mi-au placut la Nebunie!))