| DenisaMaria288 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce se intampla in sezonul 2 din Violetta va rog.

Răspuns Câştigător
| Lorena_Maria_1999 a răspuns:

Pleaca Tomas,si vine altul Diego care lupta pentru Violetta,ea este la incepututl sezonului cu Leon apoi se despart din cauza lui Diego iar Leon se indragosteste de o alta fata Lara,Pablo se indragosteste de Jackie,noua profesoara de dans, Angie si German sunt inca indragostiti dar apoi Angie pleaca din casa, dar vine sa-i predea Violettei in continuare, Jade este foarte geloasa pe Angie, asa caa ea si Mattias angajeaza un spion.Esmeralda,care dsi nu stiu cum ajunge sa locuiasca cu Violetta si German, castiga increderea tuturor, si il face pe German sa se indragosteasca de ea, apoi o cere in casatorie, pana aici s-a difuzat sper ca ti-am fost de ajutor! A da si German se da drept unul Jeremias pentru a vedea ce face Violetta la Studio, iar Angie se indragosteste de el

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CorneliaC a răspuns:

Da despre ce e vorba in serialul asta? happy

| lairon a răspuns:

De ce ai vrea sa afli nu vei mai fi curioasa