| Andrush98 a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme de genul fetei dulce si nevinovate care se indragosteste de un baiat rau.dau funda celor mai bune filme

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masters of Horror: Dance of the Dead (2005) - nu te lua dupa titlu, numai horror nu e! Am fost dezamagita, caci speram sa vad ceva horror, in schimb am vazut o fata extrem de frumoasa, inocenta si sincera care se indragosteste de unul dintre cei mai rai banditi. E super filmul din acest punct de vedere.
At mai fi un alt film "The Beautician and the beast" - acolo este o femeie dulce care se indragosteste si il face si pe el sa se indragosteasca de ea - el fiind un presedinte tiran al unei mici tari din Europa. Este superb filmul. L-am vizionat de 3 ori si l-as revedea de nenumarate ori.

Vizionare placuta!

Ooo, ar mai fi "Captivitiy"

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Spring Breakers
LOL

FUNDA?

| ladydaianne a răspuns:

Tres metros sobre el cielo 1, 2
10 Things I hate about you
It's a boy girl thing
Prom
Picture this

| anonimpisicuta a răspuns:

Salut..eu iti recomand sa te uiti la LOL e super filmul big grin
vizionare placuta. Funda?