| pisik19 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme mai noi dar sa fie bune
sau daca stiti unde pot vedea Rapirea stiu ca joak tipul din twilight, lupul

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ghajini! Nu e nou dar e bun in caz ca nu l-ai vazutwinking

| adelitza a răspuns:

Lupul se numeste taylor lautner. uita.te la edge of darkness cu mel gibson. e ft tare. sau la water for elefants cu robert pattinson. sau la click cu adam sandler. sau la apocalypto. sau la the pursuit of happinness cu will smith si jaden smith. sau la karate kid cu bruce lee si jaden smith. sau la seria twilight... depinde de ce gen preferi