| AnaBubbles a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme politiste, de actiune, de comedie, de dragoste sau filme care includ toate astea!? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Polițiste/Acțiune/Dragoste:Mea Culpa (2014),Brick Mansions (2014),Tokarev (2014),3 Days To Kill (2014),Non-Stop (2014),Parker (2013),Hummingbird (2013),Dead Man Down (2013),Hit & Run (2012 - acțiune, comedie, romance), This Means War (2013 - acțiune, comedie, romance), The Heat (2013 - acț., comedie, crimă), Gambit (2012 - comedie, crimă), Identity Thief (2013 - comedie, crimă), In Bruges (2008 - acț,crimă, dramă)
Dragoste:Endless Love (2014),Remember Sunday (2013),Never Let Me Go (2010),Waiting For Forever (2010),My Blueberry Nights (2007),Closer (2004)
Comedie:Walk Of Shame (2014),Duplex (2003),The World's End (2013),The Hangover (seria), The Dictator (2012),Borat (2006),Sex Drive (2008),Death At A Funeral (2007),Bad Teacher (2011),A Few Best Men (2011),Senseless (1998)

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Parker (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politist cu capsa pusa
Ms and miss Smith
Always only you
Breaathless(cu:Richard Gere)
Alte filme de genul:actiune, politiste, dragoste, comedie-VEZI AICI-
-https://www.google.ro/#q=filme+jackie+chan
-https://www.google.ro/#q=filme+jet+li

| Expressions a răspuns:

Mr. and Mrs. Smith

| Band12Nikki a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme/

Apasa pe scrisul de mai sus. O sa iti apara o pagina cu filme de tot genul. Exact cum ai si vrut. Iar la sfarsitul paginii o sa vezi niste numere in sir. Acele numere sunt mai multe pagini, cu mai multe filme.
Apropo, sa stii ca nu cred ca le poti vedea pe acel site, dar le cauti tu sa le vizionezi pe internet.
Sper ca te-am ajutat.
Si, vizionare placuta.

| FuNNy121431 a răspuns:

Filme politiste: Parker (2013).

Filme actiune: Sechestrati in larg, Sechestrati in tren.

Filme dragoste: The fault on our stars, About last night!

Funda? big grin

| qverty a răspuns:

Shaolin soccer
Flypaper
The dictator
Scary movie 1, 2, 3 si 4
Big stan
Mall cop
Superbad
The sitter
The spy next door
Arthur
Johnny English
Paul
Planet 51
30 minutes or less
Harold & Kumar
Hotel transilvania
Bad teacher
American pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8
Superhero movie

Majoritatea sunt genul comedie

| oana970 a răspuns:

La genul comedie as recomanda Nutty Professor, The Animal...