| kattyadolce a întrebat:

Spuneti-mi si mie plz niste seriale in afara de vampire diaries, pretty little liars, gossip girl plz plz... mersii

3 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

10 things I hate about you

Gossip Girl

Hellcats

The Bing Bang theory

Glee

| traceurpkvictor a răspuns:

Grey's Anatomy

| traceurpkvictor a răspuns:

Îţi pun la dispoziţie colecţia mea de seriale TV (sari peste cele, care le-ai văzut deja!): 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M.D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds"; 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie"; 38. "The 4400"; 39. "The lost room"; 40. "Grey`s anatomy"; 41. "Royal Pains".