| nykymyky a întrebat:

Spuneti-mi si mie seriale frumoase!

8 răspunsuri:
| Mari_3578 a răspuns:

Este pe prima tv un serial de la ora 14 si se numeste "Intalnirea inimilor" este foarte amuzant. Mie imi place, incearca si tu.

| kornel a răspuns:

Depinde ce gen de seriale iti plac,Mister, actiune, drama.Mie imi plac aproape toate si iti recomand cateva :Spartacus:Blood and sand si Gods of the arena; Leverage; Harpers island; White collar; Merlin si pot continua pana la 80 de seriale pe care le am vazutlaughing sper sa gasesti ce iti place

| LaLaura a răspuns:

Buna, iti dau seriale care le-am vazut pana acum (poate gasesti ceva interesant, sa-ti placa)
1. Quantum Leap (capcana timpului- personajul principal Sam impreuna cu All calatoreste in trecut cu ajutorul unui calculator pe nume Ziggy pentru a salva trecut, a ajuta persoanele care au gresit in trecut)
2. C.S.I (crimes scene investigation)
2. C.S.I Miami
3. C.S.I New York
4. Grey's Anatomy (anatomia lui Grey - un serial despre rezidentii dintr-un spital)
5. Ghost Whisperer (mesaje de dincolo - Melinda comunica cu spiritele si ii ajuta sa treaca din colo)
6. Mediumul (tot asa comunica cu spiritele so ajuta procuratura]
7. Being Erica (in mintea Ericai, un serial dragut doar ca deocamdata are decat 3 sezoane, urmeaza sa mai fac unu anul asta]
8. Smallville [super-man in tinerete]
9. Supernatural [lupta cu demonii. e dragut - e horror]
10. Jericho
11. Povesti cu talg [a fost dat pe hallmark. niste mini-seriale foarte interesante. un fel horror]
12. Nip Tuck [prietenie pe muchie de cutit, un serial despre o colaborare intre doi prieteni la un cabinet de operatii estetice]
13. Heroes [eroii - un serial foarte interesant, un pic ca x-man]
14. Criminal Minds [minti criminale]
15. Dexter
16. Arma dreptatii [dar are decat 2 sezoane daca imi amintesc bine]
17. Alias
18. Charmed [Farmece - cu vrajitoare]
19. Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
20. Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
21. Nikita ( cu servicii secrete) - deocamdata sunt decat 16 ep
22. The 4400
23. Sex in the city
24. Lie to me (foarte interesant serialul *cum sa descoperi daca o persoana te minte*)
si cam atat, sper ca ti-am fost de folos

| Andreea6031 a răspuns:

One Tree Hill, The Vampire Diaries, Chick, Gossip Girl, Dexter

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

"seriale frumoase" happy

| denismaria92 a răspuns:

Grey's Anatomy. Merita vazut.

| SuperMagicSmile a răspuns:

True Blood
The Big Bang Theory
Community
Mad Men
How I Met Your Mother
Glee
Modern Family
Pretty Little Liars
The Nine Lives Of Chloe King
Hot In Cleveland

| B3happy a răspuns:

Mie imi place Dragoste si Pedeapsa pe kanal d. e in fiecare luni si mari de la 8 jum pana la 10 jum.