| KiNWER a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film/serial. Sa nu fie horror

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme:What Happened To Monday (2017),,Gun Shy (2017),Paris Can Wait (2016)
Seriale:Ozark 2017, Westworld, Comrade Detective, Gypsy, Mr. Mercedes, Disjointed, Imposters, StartUp

| Sn4k3 a răspuns:

127 hours
The Grey

| Crackman a răspuns:

Defiance sau gomorra

| CleanHeart a răspuns:

Game of thrones,the perfect man, vitta e Bella, scenariul pentru happy-end, 127 hours, split2017(un om care sufera de 23 personalitati diferite, inchisoarea ingerilor(ii un film extraordinar), omul bicentenar(1999 omul robot), octomber Sky.
Vizionare placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The pianist / PErson of interest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soy Luna

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Hell on wheels, vikings, shameless, empire, power sunt seriale bune sau foarte bune

| alex055 a răspuns:

Serial game of thrones or prison break
Film hacksaw bridge, Logan, 21jump street ( comedie e mai vechi putin ) pirates of carraibean 2017

| NHazar a răspuns:

Film:Greu de ucis 1/2/3/4 sau Greu de pensionat 1/2, Toate Terminatoarele,Domnul si doamna Smith, Evadare imposibila, Sarutul dragonlui, Infernul, Mecanicul 1/2, Gunoieru 1, Fast and furious 1-8, Triplu X :Intoarcerea lui Xander Cage (Filmul meu favorit) Toate filmele astea sunt actiune jmechera, Seriale NCIS Ancheta militara, Los Angeles sau mai era una dar mrg, sau serialul meu fav:Hawaii 5.0