| Daniel86542 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un serial cu ceva bataie...lupte de strada, turnee ilegale in genu' filmului Never Back Down...
Multumesc anticipat. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Dolceboy a răspuns:

Sunt nationalist si iti recomand Baieti buni uite link direct pentru vizionare http://gura-satului.ucoz.com/load/baieti_buni/1-1-0-42

| SirOvY a răspuns:

Vezi prison break! vezi un demo pe youtube sai apoi delecteaza.te.

| darkusinio a răspuns:

Program de wrestling pe sport.ro in fiecare vineri, sambata, miercuri si cate o data joi de la 22:00 si 21:00...