| maddog95 a întrebat:

Spuneti-mi un top 10 seriale dar facand exceptie de serialele house si grey"s anatomy fiindca le-am vazut deja, a si fara tampeniile alea cu vampiri fiindca nu le suport

4 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Oh Doamne, credeam ca doar eu urasc cacaturile alea cu vampiri. Pfiuuu
My Top Ten:
1. Dexter
2. Supernatural
3. House( stiu ca l-ai vazut, dar e in topul meu big grin )
4. Prison Break
5. How I Met Your Mother
6. The big bang theory
7. Scrubs (comedie despre medicina big grin )
8. Pretty Little Liars
9. Lie to me
10.Chuck
Si mai nou urmaresc Fringe, e foarteee bun, pana acum. big grin

| TheFeeye a răspuns:

PrisonBreak
Lie to me
Oz
The Borgias
2 and a half men
Smallville
Lost
Family guy
Rome

Le-am pus dupa cum mi-au venit in cap si nu sunt 10, ti-as recomanda sa te uiti la Lie to me, e epic.

| Deealovestpu a răspuns:

Incearca serialul Criminal minds! e GENIAL, sunt si acolo genii precum House

| raduuul a răspuns:

10 - familia borgia
9 - united states of tara
8 - Spartacus
7 - Seinfeld
6 - 3rd rock from the sun
5 - dosarele x
4 - game of trones 2011
3 - the walking dead
2 - Cibill
1 - two and a halh men