| M4A1Carbine a întrebat:

Spuneti-mi un top(personal) de filme horror foarte infricosatoare din cauza carora nu ati putut dormi sau ati avut "incidente" neplacute.

Fara filmele arhicunoscute gen Conjuring, Insidious, Exorcist sau altele pentru ca le-am vazut.

Cel mai bun top primeste funda ????

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Drag me to Hell
The Women in Black
Insidious ( toate 4 )
Get Out
Wrong Turn ( 2 3 4 5 6 )

| Legion7X a răspuns:

Nu stiu dacă sunt cele mai înfricoșătoare dar măcar sunt mai noi în afară de primul.

Sadako vs kayako japonez 2016
Here alone 2017
The crucifixion 2017
The Hatred 2017
Slumber 2017
Lycan 2017
Și cireașa de pe tort the exorcist îl mai vezi odată pe la 10 seara cu lumina stinsă ca să visezi frumos sau să nu îl uiți happy

Spor la vizualizat satanisme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eden Lake e un film horror fainut. Nu mi se pare cine stie ce opera de arta, dar iti da o anumita stare, un nod in gat.
Un alt film mult, mult mai bun, dar cu un,, efect'' la fel de puternic e Martyrs(2008).
Niciunul nu are fantome, strigoi, varcolaci, pricolici.