| DWDT a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum se numeste melodia pe care o canta Christinna Millan la sfarsitul filmului Bring it on:Fight to the finish. Multumesc anticipat si ofer funda

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

I Gotta Get To You - Christina Milian http://www.youtube.com/watch?v=Ao_d1dZS5d0&feature=related

1 răspuns:
| Gabi7zu a răspuns:

Daca stii ca o canta christinna millan atunci cauta din nou filmul si uita`te la genericul de sfarsit la sectiunea songs si cauti acolo. o sa scrie numele piesei dupa aceea cine a scris`o si apoi numele artistului... bafta!