| snak115 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste filme bune, nu conteaza genul...

7 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

The expendables
The a-team
The loser
The hangover.
primele trei: actiune+umor
ultima-comedie

| Ecou a răspuns:

The punisher;) e foarte bun trebuie sa il vezi in caz ca nu l-ai vazut http://www.cinemarx.ro/filme/The-Punisher-Justitiarul-5565.html

| Whisper1990 a răspuns:

Filmul 13 ( 2010 ) este o drama si Remake al filmului britanic "13 Tzameti" produs în 2005, "13" este povestea unui tânăr naiv ce îşi asumă identitatea unui bărbat mort şi se găseşte implicat într-o lume subterană a puterii, violenţei şi a jocurilor de noroc în care moneda de schimb este însăşi viaţa.
Il poti viziona online aici http://filmulde10.net/load/drama/13_2010/10-1-0-2260 mi-a placut mult povestea.

| Herp a răspuns:

Half Baked
my bloody valentine
pirahnna 3d
shutter
the grudge
ring
seria :Master of horror
cloverfield( asta e foarte bun)
cirque du freak:vampire assistant
trick r treat
paranormal activity 1 si 2
bad santa
the ellusionist
the prestige

sper ca te-am ajutathappy vizionare placuta!

| deea_5723 a răspuns:

Karate Kid(cu Jaden Smith si Jackie Chan)
Just married
The green mile
Stomp the yard
Step up

sper sa iti placa...happy

| badboy94 a răspuns:

Saw 6
Scar
Jackass3D
The Road
The Champ

| RamyF a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2URQPbWBQ0c,iti poti alege ce ti se pare mai interesant, sunt file horror! vizionare placuta!