| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva daca Kristen Stewart si Robert Pattinson mai formeaza un cuplu? funda:*

Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

Da sunt impreuna
mi se pare ca sunt chiar casatoriti darnu stiu sigur
funnnnnnditza?

3 răspunsuri:
| CriCri04 a răspuns:

Stiu ca intr-un timp, cei doi erau impreuna. si as vrea sa stiu daca mai formeaza un cuplu, sau s'au despartit.big grin

| tunechimarionette a răspuns:

Robert si Kristen mai formeaza un cuplu.Am auzit niste zvonuri ca vor sa se casatoreasca.happy

| carmen_7178 a răspuns:

Nu s-au desparțit
urmeaza cred să se casatoreasca
intr-un ziar am citit ca ei isi doreste o nunta simplă nu cu sute de invitati ci doar familia si cativa prieteni apropiati