| RocoParri a întrebat:

Stie cineva care este episodul din Laboratorul lui Dexter in care Deedee avea niste virusi ce-i cantau in ureche?

Răspuns Câştigător
| beny68 a răspuns:

Este episodul 5 din sezonul 4, da nu il gasesti decat in engleza cred.

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Numai stiu exact care era ala dar cel mai mult imi placea ala cu amnezia cand lui dexter ii cazuse in cap o cheie fixa si isi pierdu-se memoria in fine se comporta ciudat ca o fata dee dee l-a si imbracat ca o balerina tocmai din aceasta cauza nu era chiar prima aparitie ca balerina a lui dexter pentru ca el s-a mai imbracat in costumul de balerina a lui dee dee undeva prin primele sezoane unu doi sau trei