| Bernoullie a întrebat:

Stie cineva cum pot sa ma uit la televizor de pe calculator?

8 răspunsuri:
| upgrade a răspuns:

Daca ai internet explorer cauta pe google cool tv. e un site... si instaleaza sopcast si ce mai cere pe acolo. eu asa fac happy

| UnicornsAreLove a răspuns:

Da eu am ceva in unitate bagat si acum am televizor pe calculator.

| alexxx a răspuns:

Dai search pe google PBXTV, nu uita de fundahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sinplu introdu pe gogle tv onlain si dai la prima si apoi int progamu

| madtiger a răspuns:

Pbxtv nu e chiar asa de bun are multe canale blocate... eu ma uit pa http://web4tv.org posturile tv imi sunt instalate in bara de start de la explorer, urmeaza instructiunile... Multa Bafta :)

| MeGeorGiAnna a răspuns:

Mai usor ia-ti placa "tv tunner" si te poti uita la tv de la calq

| k4zZ_1052 a răspuns:

Cauta si tu tv online recomand http://tvonline.link-tv.ro/ dar trebuie sa ai programele care ti le dau ei dar dai click aici iti da sa descarci

| bbycool a răspuns:

Da. exista niste programe pe internet in care te uiti online la tvwinking