| Blo0ndu a întrebat:

Stie cineva daca a aparut Prison Break sezonul 5 sau daca mai apare?

4 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Nu mai apare. A scazut rating-ul si l-au scos precum alte seriale bune. Au facut bine ca l-au finalizat pentru ca daca-l lungeau devenea plictisitor. Sa fim fericiti ca a avut final, nu ca alte seriale lasate "in aer".

| piedone1988 a răspuns:

Din cate stiu nu va mai continua seria, avand in vedere ca Michael personajul principal a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialulu apare din vara lui 2011 pe piata din europa deja a fost difuzat in america sezonu 5 si a avut vanzari mari deci producatorii o sa mai scoata si sezonul 6 si daca acesta se vinde la fel de bine o sa scoata si pe 7 dac nu se presc la 6 big grin

| Blo0ndu explică:

Da dar uni spun ca cica si-ar fi inscenat moartea...