| TheVampireDiaries2013 a întrebat:

Stie cineva daca Caroline si Klaus o sa fie impreuna in The Vampire Diaries? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă Elena a ajuns împreună cu Damon cred că și eu au toate șansele. Nu știu dacă ai observat între Caroline și Klaus se întâmplă același lucru care s-a întâmplat și între Elena și Damon, de la ură, la înțelegere "amicală" la iubire sinceră. Deci nu ne rămâne decât să așteptăm și să vedem ce o să se întâmple. Bye kiss!

2 răspunsuri:
| Valenttina a răspuns:

Buna! kiss Parerea mea e ca nimeni nu poate stii sigur pana in sezonul 5 daca cei doi vor fii impreuna. Dupa cum se comporta Klaus cu Caroline eu zic ca mai departe in serial se va intampla ceva intre ei doi.Cred ca Caroline isi va da seama ca sentimentele ei apartin atat lui Taylor cat si lui Klaus. Acum sa asteptam sezonul 5. pupici kiss

| TheVampireDiaries2013 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, nici nu stiu la cine sa dau funda pentru ca sunt asemanatoare, ma mai gandescc la cine sa dau.Va PUP!