| LiveWhileWereYoung a întrebat:

Stie cineva daca DISNEY XD va aparea in Romania anul acesta? Adica...erau niate zvonuri ca apare in 2013 dar... Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

4 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Nu va aparea sunt doar zvonuri false.

| SisMusic a răspuns:

Din cate stiu nu va aparea cred ca serialele vor fi difuzate tot pe Disney Channel!
Nu cred ca va apareabig grin

| dogslover a răspuns:

Pai, de fapt, serialele de pe Disney XD apar pe Disney Channel, pentru ca in Romania momentan sunt combinate. De aceea, cateodata, dupa sau inaintea unui serial din XD(Bafat Charlie, Jessie, Bobocii isteti,... - cu alte cuvinte, toate serialele cu adolescenti + Phineas & Ferb si Omul Paianjen) apare sigla Disney XD (fundalul e un solo mic la chitara si numele XD).

| dydadydu a răspuns:

Unele seriale de pe disney xd sunt si pe disney chanell