| MaeRiAh a întrebat:

Stie cineva daca in naruto se saruta cineva adica naruto cu sackura sau asea ca sarutul lui naruto si sasuke il stiu. multumesc

Răspuns Câştigător
| Clara120 a răspuns:

Din pacate nu se mai saruta nimenicryingcrying. Kishimoto asta e un insensibillaughingPutea si el sa faca niste scene romantice dar nu! Ma intreb daca ar fi fost o femeie cum ar fi facut povestealaughing

2 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Din pacate nu sad

| elena_3173 a răspuns:

In afara de Naruto si Sasuke atunci, nimeni nu se mai saruta cu nimeni.