| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca se mai face Dr House? am cautat putin pe net insa am nevoie de informatii concrete happy

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Dupa deliberari indelungate, producatorii serialului au decis ca sezonul opt sa fie ultimul. Serialul a luat sfarsit prin aprilie 2012.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai se face, gata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se mai face din 2012

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu se mai filmează.
Pa!

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu din pacate producatorii sau oprit la sezonul 8.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Tocmai de aceea s-a terminat cum s-a terminat. Si Hugh Laurie obosise, plus ca avea si alte planuri, mai ales muzicale.

| Elenaeli22 a răspuns:

Il da pe euforia tv nu stiu daca se mai face o fi reluare

| Cadmiel a răspuns:

Nu se mai facehappy S-a terminat sezonul si e sfarsit...cam atat ramanehappy