| soloangel01 a întrebat:

Stie cineva daca va fi lansat filmul "The transporter 4"(Curierul4)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul a fost anuntat pe 23 mai 2013. Inca nu au stabilit actorii, si nici cine va regiza filmul.

Mai intai se stabileste regizorul, apoi urmeaza castingul pentru roluri, apoi decid unde sa filmeze, incep filmarile, tin cateva luni, si abia pe urma se da release la un trailer si se stabileste cand va fi lansat filmul.

Dupa ce trailer-ul va vedea lumina zilei, filmul va aparea in cinema la maxim 7-8 luni de zile de la acea data.

Asteptam mai multe informatii despre el la inceputul anului viitor. Momentan nu se stie decat scriitorul, cel care a scris deja povestea si ce o sa se intample, el fiind Luc Besson.

Sper ca te-am putut ajuta! happy