| Directioner99 a întrebat:

Stie cineva de ce pana acum la Gospodar fara pereche, nu a aparut Tudor Bogdan si gospodarul din Republica Moldova?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca sunt in izolare.

| Directioner99 explică (pentru Bula):

Ai incercat sa faci o gluma? nu ti-a iesit!

| salieri84 a răspuns (pentru Directioner99):

Nu li se mai spune gospodari, ci izoletari.

| Eugen80 a răspuns:

Inca nu au fost filmati toti gospodarii. De miercurea viitoare incep sa apara si ceilalti. Daca intr-o ora ti-i arata pe toti 10 minute ( de fapt nici nu aveau timp 10 minute fiecare), nu intelegeai nimic.

| Directioner99 explică (pentru Eugen80):

Si uite ca nici miercurea asta nu l a aratat si nici macar in promo ul de saptamana viitoare.

| salieri84 a răspuns:

Pai nu a facut omul glume, ei chiar sunt in izolare...