| dianamaria95 a întrebat:

Stie cineva niste programe de prelucrat filme in afara de Windows Movie Maker? ma intereseaza in mod special sa pot folosi efectele de slow-motion big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Vegas Pro 10. E super usor de lucrat in el, si da, se poate folosi efectul slow motion. Nu am cum sa postez linkul de downloadare aici, insa poti incerca sa cauti tutoriale pe youtube. " How to download and install Sony vegas pro 10 ".

Uite aici un video pe care l-am editat eu de cateva luni folosind acest program. Nu este cine stie ce, dar vreau sa iti arat cam cum editeaza :) http://www.youtube.com/watch?v=cOVMEl2Bedo&feature=plcp

Bafta :D.

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Sony Vegas, Pinnacle, Avid stiudio, etc.

| Riderx1 a răspuns:

AVS video editor