| Ghost99 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie de vizionat filme cu, care sa pot modifica claritatea filmului?(nu MX Player)

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai vrei o claritate mai buna decat originalul? nu exista asa aplicatie.
MX Player mi se pare cel mai bun.

| Sebaseba33 a răspuns:

Orice aplicație din prezent nu poate decât să îți schimbe rezoluția din buna (ex: hd, qhd, 4k) în rezoluția proaste (ex: sd si cio mai fi) dar invers nu va putea

| Ghost99 explică (pentru Sebaseba33):

Pai eu asa vreau...din buna in mai slaba, ca imi sacadeaza la calitatea la care ii filmu...