| Girly97 a întrebat:

Stie cineva spaniola ca sa imi traduca si mie un videoclip pe care il vad de foarte multi ani? Este un fel de YouTube pup, nu stiu precis. Nu trebuie sa imi traduceti ce spun personajele ci doar sa imi explicati pe scurt despre ce este vorba. Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba despre Dora și Botas (înseamnă cizme), vor să ajungă la tutungerie, să cumpere țigări, evident, ei cheamă harta, iar ea le explică că trebuie să treacă de podul Coco(cocodrilo-crocodil) și muntele arcoiris (curcubeu)
La pod, trebuiau să numere fiecare blană, dar Botas a sărit peste una și s-a rupt podul. La muntele curcubeu trebuiau să numere fiecare culoare să treacă de el, apoi a apărut acea vulpe și aici nu am înțeles ce au zis, dar am înțeles că trebuiau să spună ceva să treacă de ea. Au ajuns la tutungerie, împingeau de ușă, a venit tipul și a tras de ușă, Botas i-a spus Dorei că e proastă, iar ea i-a spus să tacă, maimuțoi nushcum...
Apoi au intrat au cerut țigări și au fumat. End
Amuzant îi că la podul Coco, ghiozdanul mov cânta Ghizdan Ghizdan, tot ce ai nevoie se află înăuntrul meu, spunea el, cu ce putem să îi salvăm, și au ales un dildo }}

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

LOL, iti place? XD

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o să mă uit și eu de acum încolo, nu știam de el până acum }} tnx

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Mai sunt cateva, mai vrei? happy Mai ai chef sa ma ajuti? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur, cât îmi permite semnalul la internet, te ajut.

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Nicio problema, ma ajuti cand poti. Ce parere ai despre asta? :) https://www.youtube.com/watch?v=TBKCNl_5FRw

| DaCumSaNu a răspuns:

Incerc eu. Imi poti lasa link-ul sa vad care-i treaba.

| Girly97 explică (pentru DaCumSaNu):

Da, te rog din toata inima. :) Macar o scurta descriere despre ce este vorba, nu neaparat totul. :) Videoclipul asta il vad de multi ani dar NICIODATA nu am avut ocazia sa il inteleg macar putin iar animatiile nu prea ma ajuta. Este un fel de YTP, nu stiu. https://www.youtube.com/watch?v=XjD5_V_jIGo