| Michaelis a întrebat:

Stie cineva un anime gen Kuroshitsuji (Black butler )?

Răspuns Câştigător
| TheEvilCat a răspuns:

Hmmmmthinking
In genul ala, adica tot cu ceva Supranatural care incheie un contract cu ceva Uman?

In genul asta e si Code Geassbig grinLelouch e un personaj impresionant[parerea mea]Uni spun ca e un anime fooooaaaarte bun si interesant...mie, in prima faza nu mi-a facut o impresie cine stie ce fantastica [aveam 11 anirolling on the floor]Dar apoi am vazut Kuroshitsuji si inca odata cateva episoade din Code geass,si mi s-a parut mai captivant decat prima datathinking[bizar nulaughing?]

Hmmmmmmthinking ce-ar mai fiii
Mirai Nikkithinkingthinking e tot cam,mai bine nu,e... diferit,cu niste jurnale care prezic viitorul,urmasii lui Dumnezeu, in finethinking O obsedata care omoara oamenilaughing

Multi zic ca asemanator cu Kuroshitsuji e Pandora Hearts, am vrut sa ma uit dar mi-a fost lenethinking Pare interesanthee hee

Sau Inu x Boku ss E cu un demon, ceva mai canin am impresia, care serveste o fatuca mititica si bogatabig grin

Mdeaaathinking
Nu prea am in cap ideilaughing

| Michaelis explică (pentru TheEvilCat):

Imi dai site-ul unde te-ai uitat la Inu x Boku ss

| TheEvilCat a răspuns (pentru Michaelis):

N-am vazut decat cateva episoade:-?

Uiteee:DEpisodul 1: D

http://roanime.com/inu-x-boku-ss-episodul-1-ro-sub/

Nu cred ca sunt traduse toate:-? Nu mai stiu:))

| TheEvilCat a răspuns (pentru Michaelis):

Scuze ca intreb, par necioplita, dar vrei sa dai funda?laughing
Cred ca am zis destulethinking

Niciunul nu e la fel, fiecare e specialhappy

Scuzehappy

8 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Http://myanimelist.net/anime/4898/Kuroshitsuji/userrecs
sincer nu l-am privit asa ca nu pot sa fiu de prea mare ajutor dar uitate peste recomandarile alea poate gasesti ceva interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu 1 mitzuko cekurai...

| Michaelis explică (pentru anonim_4396):

Nu gasaesc niciun anime pe numele asta daca imi dai site-ul unde te-ai uitat, te rog happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Michaelis):

Era ceva cu mitzuko sau mikutzo chekuraiwinking

| LesiaMarinel a răspuns:

Gosick