| DarriaStefan09 a întrebat:

Stie cineva un film frumos cu adolescenti in liceu?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Liceeni sau ani de liceu, filme vechi dar bune (romanesti)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Liceeni, film românesc. Doar că are un singur defect. Este un film frumos. Doar atât.

| faramatania a răspuns:

The Last Summer (2019),Run The Race (2019),Sierra Burgess Is A Loser (2018),The Kissing Booth (2018),Blame (2017),#REALITYHIGH (2017),The Swap (2016),Nowhere Safe (2014),The Perfect Date (2019),The Art Of Getting By (2011),The Perks Of Being A Wallflower (2012),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),Endless Love (2014),Never Let Me Go (2010)

| Nătărău a răspuns:

The Breakfast Club :-))

| comyne a răspuns:

The Kissing Booth
To all the boys I loved before

| Alex2k1 a răspuns:

Perfect datelaughing