| Pop_Alex_1970 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa-mi gasesc niste castinguri de filme sau seriale am 14 ani si caut disperat ceva de ori ce

2 răspunsuri:
| MJo a răspuns:

Imdb.com

| OX_Razvan_2002 a răspuns:

Nu iți pot da anume categorii de filme, dar iți voi da denumirea la niște filme care mie la varsta de 14 ani mi-au placut foarte mult.
1.The Vampire Diaries
2.The Originals
3.The Flash
4. Teen Wolf

Este posibil ca ție sa nu iti placa aceste filme din motivul ca probabil tu nu iubesti fantastica amestecata cu romantica.
Mie la varsta ta mi-au placut foarte mult deaceia ti le sugerez