| Uratu140 a întrebat:

Stiti cand incepe noul sezon din Romanii au Talent? fundahappy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Eu stiam ca incepe pe data de 17 februariehappy insa tot pe TPU am aflat asta.

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, nu s-a anuntat inca cand va incepe noul sezon insa se presupune ca va incepe pe la sfarsitul lui februarie-inceputul lui martie. Preselectiile au avut deja loc in 2012.

Pa, pa!

| CautNume a răspuns:

Nu s-a anuntat o data exacta.

| florin422004 a răspuns:

Februarie. Stiu asta pentru ca din an in an il difuseaza cu o luna inapoi. De ex. anul trecut l-a dat in martie!

| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

17 februarie.