| JustBlackNoGrey a întrebat:

Stiti ceva film/e cu un om mai deplasat/psihopat/sociopat/criminal/hacker etc care are treaba unei tipe, insa nu vrea sa o omoare?
Nu stiu daca m-am explrimat bine... daca nu intelegeti, intrebati si spun mai precis ce nu va este clar. mersi fain

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Friend request
Trust
House at the end of the street

| JustBlackNoGrey explică (pentru Adry05):

Ma refeream ca in final sa nu ii faca rau, sa nu omoare, violeze, etc raised eyebrows

| Adry05 a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Pretentii si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House at the end of the street 2012?
Sau poate
All the boys love Mandy Lane 2006?

| suntsuper a răspuns:

The silence of the lambs

| JustBlackNoGrey explică (pentru suntsuper):

Ala l-am vazut si nu prea o i-o avut treaba la clarice...
ceva am i... 'personal' ca sa zic asa nu stii? Daca cumva iti amintesti, sa nu eziti sa imi spui, te rog