| PeeWee96 a întrebat:

Stiti cumva daca serialul How to Get Away with Murder va fi difuzat in Romania?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

In ce sens sa fie "difuzat in rrominica"?!?

este binemercic in momentul asta absolut matret pe netflix.ro

iar ALTFEL NU POATE FI URMARIT ORICUM... NICIODATA nu m-am putut uita la un serial la TV dintr-un motiv absolut IMBECIL:
NICIODATA nu dau episoadele la rand, chiar m-am crucit pe AXioN, intr-o zi a fost de 5 (cinci) ori acelasi episod, in ziua urmatoare au fost 5 episodate fiecare din alt sezon, samd... AXioNeaza tot pana iese spuma multa de nu mai intelege nimeni nimic!

| PeeWee96 explică (pentru Bizon95):

Sezonul 6 am vrut sa zic daca stie cineva.
Scuze ca nu am scris mai sus..vina mea.

| Bizon95 a răspuns (pentru PeeWee96):

Ah, asta nu mai stiu, vad ca pe Netflix nu sunt decat 4
imi pare rau sad