| Scarlett_2449 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot face rost de cartea,, Scarlett" scrisa de Alexandra Reply, in Bacau? Este continuarea cartii lui Margeret Mittchel,,, Pe aripile vantului" si as vrea s-o citesc cat mai repede. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Are doua parti. Le vrei pdf? Sau neaparat carte? Pdf le am eu

sau le poti comanda aici http://www.carti-online.com/scarlett-voliii-p-26.html

da-mi mesaj daca le vrei

| Minnie a răspuns:

Scuze, am asa multe carti ca nu am obs ca este audio ce am eu. Oferta ramane valabila insa. Daca le vrei audio imi spui si ti le trimit pe mess

| DoarEu01 a răspuns:

La cea mai apropiata biblioteca din orasul tau happy sau de la o librarie... funda:X?