| ema_8839 a întrebat:

Stiti cumva niste animeuri romance-comedy cu povesti mai realiste gen hanna yori dango, skip beat!(si acum inca mai sper la sezonul 2), Itazura na Kiss, Kaichou wa Maid sama, special A...astea imi plac cel mai mult (ofer funda)

Răspuns Câştigător
| CraziiKiduu a răspuns:

Ştiu eu un anime romance-comedy: Lovely Complex (pe youtube îl găsesti şi în varianta LovCom). Vizionare plăcută!
@ema_8839, nu zic ce se întâmplă în el pentru că vreau să rămâi în suspans. Îţi zic doar că are 24 episoade, 48 de fapt pentru că fiecare are câte 2 părţi, deci 24x2=48.

1 răspuns:
| cryptobiologist a răspuns:

Imi plac toate anime-urile pe care le-ai enumerat:XIn special kaichou wa maid sama.Eu iti sugerez si Bokura ga ita il poti urmari pe animeseason (cu subtitrare in engleza ) http://www.animeseason.com/bokura-ga-ita/.Vampire knight mai este foarte interesant.La corda d'oro. Yamato Nadeshica insa iti sugerez sa citesti manga pentru ca anime-ul se gaseste numai dublat in engleza.Tora dora (este foarte amuzant)Si Ouran high school host club (fooarte amuzant)! Sper ca o sa iti placa!