| StefannnMariannn a întrebat:

Stiți exact când apare sezonul 7 din AHS în română?
Nu prea găsesc pe google...
(Știu doar că a apărut azi în SUA)

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

O sa apara peste cateva zile subtitrat, mai ales daca e mai cunoscut serialul.

| FaraNumePls a răspuns:

Bunaaaa! Pai daca a apărut acum în SUA înseamnă că subtitrat pe vreun site in romana Va apărea peste vreo lună. Cu filmele tot cam așa e. Acolo apare în iulie, iar la noi apare în august (asta a fost un exemplu).

| Sn4k3 a răspuns (pentru FaraNumePls):

La seriale nu e ca la filme.

| FaraNumePls a răspuns (pentru Sn4k3):

Uneori este! Eu am așteptat după un serial mai mult de o luna. El era deja lansat in tara de origine. Până a apărut subtitrarea in romana a mai durat sad

| Sn4k3 a răspuns (pentru FaraNumePls):

A intrebat la AHS