| AnonimFaraPereche a întrebat:

Stiti filme ca,, Requiem for a dream,, (2000)?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Twelve (2010),Alpha Dog (2006),Savages (2012),White Girl (2016)

| johnnny123 a răspuns:

Dacă vorbim despre filme care tratează dependența de droguri sau alcool, mai încearcă Trainspotting, Leaving Las Vegas, The Basketball Diaries, Ironweed

| RoxB a răspuns:

Depinde ce anume ti-a placut la film. Daca vorbim de ton, iti recomand Memento, Reservoir Dogs, A Clock Work Orange, Funny Games, 10 Cloverfield Lane, Gone Girl, Se7en, Drive, Eternal Sunshine of The Spotless Mind, Vampire (2011).

| AlexNab0k0v a răspuns:

Salut. Uite aici o listă scurtă; sper să găsești ceva pe placul tău.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind,
Fight Club,
American History X,
American Beauty,
Memento,
Amelie,
Seven,
The Pianist.

Vizionare plăcută.