| anonim_4396 a întrebat:

Stiti filme ceva gen LOL sau The Last Song cu sau despre viata adolescentilor?

7 răspunsuri:
| Sabiina a răspuns:

Skins e fain dar nu e film, e serial.

| Dariusuu a răspuns:

Recomand calduros filmul Monte Carlo.

Vizionare placuta.

| nowar a răspuns:

Greta,Mean Girls,Love at the first hiccup,Flipped, That's what I am, Breakfat club, Thirteen(asta e un film mai dur dar care reflecta realitatea din ziua de azi cum sunt adolescentii tentati sa isi faca rau pentru a fi''cool'' raised eyebrows )it's a boy girl thing, 17 again,wild child,full of it,juno,a walk to remember, Odd Girl Out(asta cred ca se incadreaza cel mai bine in genul asta de filme pentru adolescenti), Cadet Kelly, Ispitele adolescentei, 10 Things I Hate About You, Bandslam, dirty dancing, mermaidswinking sper sa iti placa astea sunt cateva din preferatele mele.

| alina101 a răspuns:

Teen spirit e foarte frumos.

| inlovewiththerainbow a răspuns:

Dacă tot îți place M.Cyrus - So Undercover

| Grigoo a răspuns:

Chalet girl, mean girls, easy a

| imsoweird a răspuns:

Se numeste "Buna. Ce faci?" si e in romana