| AnonimFaraPereche a întrebat:

Stiti filme gen fata/baiat cuminte care nu prea are prieteni si intra deodata intr-o gașcă dubioasa și se schimbă radical?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Perks Of Being A Wallflower (2012),Neds (2010),Sket (2011)

4 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Nu,dar imi place cum gandesti laughing ai o minte periculoasa rolling on the floor si m-ai tentat sa iau parte la aceasta intrebare.

| AnonimFaraPereche explică (pentru BotezanDaniel):

Chiar exista astfel de filme daca nu stiai. Imi trebuia pentru un proiect, dar oricum mersi ca te-ai pierdut 5 min din viata sa rasp.winking

| BotezanDaniel a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

-cu cea mai mare placere! big grin
-imi place sa ma bag intr-o conversatie.
-nu am pierdut atat de mult. laughing

| lovecats123 a răspuns:

Mean girls