| NoSound a întrebat:

Stiti filmul : 300 de spartani vs 1000 de pesrasni am vazut partea 1 si vreau partea a 2.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.vorbestii de 300-eroii de la termopile?
pai a fost un singur film.dar acum cateva zile am vazut ca se va face o continuare prin 2012-2013 ...deci mai ai de asteptat, dar baremi se face
si daca cumva filmul pe care l-ai vazut era incomplet si ii lipseau cateva parti. atunci uite aici filmul complet :
http://www.filme-net.com/2011/05/film-300-eroii-de-la-termopile-online.html

| comansorin a răspuns:

Poti descarca orice tip de film gartuit fara cont de aici:www.filmealese.com si actiune si comedie si are si subtitrare;)

| NoSound explică:

Lam vazut filmu pe televizor.