| sparky34 a întrebat:

Stiti niste filme cu tineri cu scene de sex si nuditate,?

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Dreamers (2003),Young & Beautiful (2013),White Girl (2016),The Edge Of Seventeen (2016)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

A serbian film
I spit on your grave 1, 2 si 3
Jeune et jolie
Nymphomaniac
Wild things (cred ca sunt mai mult de 3)
Young People ***
The to do list
Spread
Lovelace

| HandaSei a răspuns:

- Shameless (Serial) / Pur și simplu genial! Are comedie, dramă, poveste, sex și tot tacâmul! Nu are cum să nu-ți placă! big grin
Momentan este ajuns la sezonul 7 și continuă, deci nu te vei plictisi... xD

Și ca o părere personală, să știi că sunt extrem de puține filme/seriale în genul ăsta care să aibă personaje atât de bine interpretate! ^.^

| MuCelMic a răspuns:

Love (2015)

| SueZz a răspuns:

Salut,

Iti recomand American Pie 2, comedie cu sex.

| iSwitch a răspuns:

Seria American pie le gasesti aici pe toate: http://www.cinemagia.ro/liste/seria-american-pie-5395/