| dryana a întrebat:

Stiti niste filme gen Harry Potter? Sau de Fantezie, Fantastic etc..

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Iti recomand gama Lord of the rings daca nu te-ai uitat inca, filmul The Hobbit, Stardust 2007 si Wrath.of.the.Titans.2012.De asemenea iti mai recomand daca esti fana a filmelor animate How To Train Your Dragon si Hotel.Transylvania.2012 cam atat.

| dryana explică (pentru Damasc):

Toate sunt noi, pentru mine, dar mi-au placut foarte mult!

| Damasc a răspuns (pentru dryana):

Mi-am mai adus aminte de cateva filme, nu stiu daca se incadreaza cerintelor tale, dar sunt pe aproape oricum happy Este vorba despre Hugo, Knowing, National Treasure (2004) si National Treasure: Book of Secrets pe ultimele doua nici eu nu le-am vizionat inca dar am inteles ca sunt bune, a si bininteles seriile piratii din caraibe.Vizionare placuta!