| Gakupo a întrebat:

Stiti un anime care nu a respectat manga? happy
Adica in final in manga baiatul o alege pe "x" si in anime o alege pe "y" sau in manga "a" moare dar in anime nu? Chestii de genul asta. Daca da imi puteti da exemple? Si nerespectarea asta se intampla des? thinking

1 răspuns:
| HotAndFreshh a răspuns:

Pai este school days adica manga nu are aproape NIMIC deaface cu animeul, manga nici macar nu e terminata,
ar mai veni si
-TOMOYO AFTER - DEAR SHINING MEMORIES
http://mangafox.me/manga/tomoyo_after_dear_shining_memories/
din clanad dar nu prea are legatura cu ce ai cerut tu, oricum iti recomand sa te uiti la CLANAD e o poveste foarte frumoasa, ma rog din primul sezon te uiti doar la primele 2 ep si dupa aia poti sa treci la sez 2 ca e plicrisitor primul sezon si nici nu se intampla cinestie ce

funda?