| dream77777 a întrebat:

Stiti un serial cu detectivi? cel mai bun primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Flash Forward
Haven
Criminal Minds
Flashpoint
CSI Miami
The Mentalist

7 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Cel mai tare serial posibil cu detectivi este Sherlock. Nu filmul, ci serialul. Are 3 episoade/sezon, deocamdată doar 2 sezoane. Fiecare episod vreo oră jumătate. O să fii uimit de inteligenţa şi amuzamentul lui. Merită vizionat. Eu l-am văzut deja de două ori în asţeptarea sezonului 3 happy

| ĄĿiŒ a răspuns:

Cold case (cu sange rece)
midsomer murders
poirot
dexter
CSI : NY
CSI : Miami
Astea sunt mai cunoscute si majoritatea difuzate la tvwinking

| LadyDy01 a răspuns:

The americans(2013)
Deception (2013)
Reporter criminalist (2012)
NTSF:SD:SUV

| MiSSyoUNow a răspuns:

Hercule Poirot. Este pe dyva univarsal in fiecare duminica la ora 13:15. Este bazat pe romanele politiste ale Agathei Christie. Le recomand de citit, dar si de vizionat filmele. Fiecare episod infatiseaza un caz, iar gandirea lui Poirot este geniala. El e belgian, dar vorbeste franceza si are o afinitate pentru crime... Chiar daca nu primesc funda, vreau sa te uiti duminica care vine de la ora 13:15 sa-mi zici cum ti se parewinking

| Danielllle a răspuns:

Uita-te la Sherlok Holmes.Nu e serial.E film are vreo 3 episoade.Dar merita de privit.Eu am citit si cartea si sincer e una din preferatele mele.

| axl013 a răspuns:

Incearca sherlock pe vplay e un serial de 6 episoade dar care te va face sa le urmaresti de 2-3 ori altceva ar fi Midsomer Murders

| logick a răspuns:

Incearca DEATH NOTE un animat super, o batalie dintre doua mari ideologii, logica persista, ti-l recomand