| AndreeaChirea1991 a întrebat:

Stiti un serial gen The Secret Circle (secretele cercului)?
Pentru ca m-am uitat la el si are doar un sezon, dar imi place povestea foarte mult. Si daca stiti informatii, daca va mai aparea sau e oprit de tot. Va multumesc

5 răspunsuri:
| V77Narcis a răspuns:

Încearcă serialul Grimm

| AndreeaChirea1991 explică (pentru V77Narcis):

Chiar m-am uitat la trailer e interesant si m-am uitat si la Once upon a time... dar mi-a placut mult serialu am mai vazut si altele( The vampire diaries, Supernatural, The Originals, Prison Break ), dar mi-a placut mult acesta... Multumesc de raspuns

| EternalIce69 a răspuns:

Cercul secret* daca era secretele cercului trebuia sa fie The Circle's Secretswinking

| AndreeaChirea1991 explică (pentru EternalIce69):

Mi de scuze laughing din graba si suparare am gresit

| AndreeaChirea1991 explică:

Cercul Secret* scuze de greseala