| Furnicuta000 a întrebat:

Stiti unde se pot vedea sezoanele mai vechi din emisunea Visuri la Cheie? Eu am gasit pe Youtube si pe site-ul protv-ului doar ultimul sezon si cateva episoade din penultimul sezon.

Răspuns Câştigător
| Sufletzelll a răspuns:

Cauta pe google
clicksud visuri la cheie. pe prima adresa clicksud ai toate episoadele

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Pe https://protvplus.ro/ ai incercat?

| Furnicuta000 explică (pentru Bizon95):

Da dar nu sunt si sezoanele mai vechi de 1-2 ani sad

| Bizon95 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Atunci chiar nu stiu, poate voyo.ro
cred sincer ca nu prea ai sanse la o chestie facuta manual de proteve si romaneasca... imi pare rau

| Furnicuta000 explică (pentru Bizon95):

Ma gandeam ca poate sunt puse pe un site, dar chiar si atunci cred ca le-ar fi dat protv jos asa cum fac cu unele inregistrari de pe Youtube. Totusi editiile de la Romanii au talent inca se mai gasesc, pe alea nu le-au dat jos.

| Bizon95 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Alea au o popluaritate mult mai mare decat vise la cheie
care e un fel de documentar cu uite ce am facut
asta e problema majora cu chestiile de genul asta pe care le gasesti sau nu pe internet: POPULARITATEA!