| NicklausMikaelson a întrebat:

Stiti Vreun Program de Desene Animate Care Baga numai Desene "Vechi " ( Galactik Footbal, Power Rangers, Dragon Bal Z, H20,) Le-am cautat si pe net si am gasit doar in Limbi Diferite. dar nu Romana. iar pe Disney Channel, Boomerang, Minimax nu da asa ceva laughing ( le dadea pe Jetix /Fox Kids ). Dau funda caruia imi da cel mai bun sfat de a face rost de ele

Răspuns Câştigător
| Goooogle a răspuns:

Scrie pe google desenele copilariei si dai pe desenele-copilariei.net