| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca pare imposibil, dar am tot citit articole si altele despre revenirea serialului Teen Wolf. E posibil sa revina in 2019 sau cand? Actorul Tyler Posey a spus intr-un interviu ca va reveni, dar nu se stie cand.

1 răspuns:
| Silvanos a răspuns:

Nu are ce sa revina au facut in asa fel cat as fie un final cat de cat decent au facut si cupluri sa aiba personajele principale o pereche si s-a vazut la final ca e un final si ca nu o sa fie o continuare....cred ca daca s-ar face ar fi foarte slaba...