| ioanamihaela2003 a întrebat:

Stiu ca twilight este un film cu vampiri, dar vreau sa ma asigur ca nu este si de groaza. Deci: twilight este un film si de groaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de groaza, e romantic si putin fantastic. Pentru adolescenti, mai ales pentru fete.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu e chiar de groază dar mie nu mi-a plăcut.

| faramatania a răspuns:

Twilight/dramă,fantastic,romantic,thriller,dragoste/vezi aici genul pentru confirmare:
http://www.cinemagia.ro/filme/twilight-amurg-27078/

| 德尼莎 a răspuns:

laughing)))twilight nu este deloc de groaza este mai mult genul romantic, drama sau chiar comedie uitate ca este super fain filmul ^^ mie imi pare rau ca s-a terminat crying

| xPiinkiix a răspuns:

Twilight nu este un film horror, il poti urmari linistita happy