| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din România și am un serial care îmi place mult ( The Originals), este dat pe un canal american numit CW dar cum era de aștepta nu îl prind la mine, este vreo posibilitate să pun programul TV la televizorul meu ca să mă uit și eu sau măcar să urmăresc online live sau reluare orice serial înafară de cel de mai sus?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Instaleaza-ti Netflix!
Prima luna este gratis!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mă gândeam și la asta dar o să prind și premiera de la film adică va începe pe aceeași dată?

2 răspunsuri:
| Tehnik a răspuns:

VPN pentru orice din US. Netflix, Apple Store, TV.
Dai vreo 5 EUR pe luna dar...